FOTOCZATY - przygoda z aparatem

 

Zapraszamy  na  wspólne  wyjścia  w   teren  w  towarzystwie   doświadczonych fotografów przyrody. Podczas wypraw razem będziemy szukać najciekawszych motywów fotograficznych, odkrywać tajniki dzikiej przyrody i utrwalać te ulotne chwile na zdjęciach. Niezależnie od zainteresowań, każdy znajdzie tu coś dla siebie: unikalne krajobrazy Doliny Biebrzy i Narwi, niezliczoną ilość tematów dla miłośników makrofotografii, jak i bogaty świat skrzydlatych i czworonożnych mieszkańców bagien biebrzańskich, jak również mazurskich lasów.

Znajdziecie nas na www.fotoczaty.pl

 

 

 

 

Szkoła Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona

Chcesz poczuć się z aparatem pewnie, fotografować w sposób świadomy i profesjonalny, zapisz się na sprawdzone na całym świecie kursy fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona (www.ppsop.pl)

Trwają zapisy na sesje jesienne. Niezwykła przygoda z fotografią rozpoczyna się już 7 LISTOPADA - nie zwlekaj, dołącz do nas już dziś i poznaj sprawdzone tajniki świadomej, kreatywnej fotografii! Informacje o naszych kurach znajdziesz tutaj: http://polish.ppsop.com/courses.aspx


- Absolutnie nic nie ryzykujesz, bo każdy nasz kurs objęty jest 100% GWARANCJA satysfakcji: http://polish.ppsop.com/gwarancja.aspx

 
- Dlaczego warto? Jest wiele powodów - więcej na ten temat znajdziesz tutaj:  http://polish.ppsop.com/coursesinfo2.aspx -  przede wszystkim, NAUCZYSZ SIĘ ŚWIADOMEJ FOTOGRAFII: poznasz metody wykonywania pełnych inwencji obrazów, w których nie automatyka aparatu, a twój pomysł odgrywa najistotniejszą rolę. 
 
Przekonaj się co mówią absolwenci szkoły o naszych niezwykłych kursach fotografii: http://polish.ppsop.com/testimonials.aspx
 
BONUS!!!  Specjalna oferta - Osoby, które zapiszą się na dowolny kurs fotografii w naszej szkole do PÓŁNOCY 3 LISTOPADA, 2014 otrzymają: 

 
1) PIERWSZE TRZY OSOBY - specjalny prezent w postaci jednej z książek Bryana Petersona z AUTOGRAFEM autora;
2) WSZYSTKIE OSOBY - znakomite poradniki fotograficzne od Wydawnictwa Galaktyka;
3) WSZYSTKIE OSOBY - kupon na dwudziestoprocentową (20%) zniżkę na następny kurs w naszej szkole. 

 
Pamiętaj, oferta ta jest ważna tylko do północy 3 listopada, 2014. 

 
Serdecznie zapraszamy.  Do zobaczenia na kursie!
W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona uczymy świadomej fotografii.

 

 

25-08-2009

Festiwal w Świdnicy

    W dniach 1-3 października 2009 r. w Świdnicy na Dolnym Śląsku odbędzie się I Ogólnopolski Festiwal Fotografii Przyrodniczej Świdnica - 2009. W bogatym programie Festiwalu znajdą się wystawy fotografii przyrodniczej, pokazy zdjęć, projekcje filmów przyrodniczych, spotkania ze znanymi, polskimi filmowcami i fotografami przyrody. Jedną z okazji do zorganizowania festiwalu jest setna rocznica urodzin pioniera polskiego filmu i fotografii przyrodniczej - Włodzimierza Puchalskiego. Dużą atrakcją będzie wystawa składająca się z kilkudziesięciu czarno-białych zdjęć autorstwa wybitnego artysty. Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie internetowej:

www.dss-fotofestival.pl

 

 

25-06-2009

Bieszczadzka wiosna

    Zakończył się kolejny etap przygody z Bieszczadami. Po zimowym rozpoznaniu terenu nadeszła wiosna i czas spotkań ze skrzydlatymi i czworonożnymi mieszkańcami bieszczadzkich lasów. Dziękuję Czarkowi, Leszkowi i Mariuszowi za tę wyprawę. Nie wszystkie spotkania, zwłaszcza z czworonogami były zaplanowane... Spotkanie z puszczykiem uralskim, to z pewnością przygoda, która na długo pozostanie w pamięci i to nie tylko ze względu na wyjątkowość tej sowy i niezwykły klimat jaki towarzyszył je fotografowaniu. Trudno będzie zapomnieć także o bliskich odwiedzinach misia, którego niezmiernie zaciekawiło, co się właściwie dzieje w jego lesie.  W nowościach plon spotkań z puszczykiem uralskim, sóweczką, a także nieco wodno-błotnych tematów z Doliny Górnej Wisły. Zapraszam.

 

 

07-02-2009

Strona ruszyła

    Witam Państwa w galerii fotografii przyrodniczej mojego autorstwa, w której można znaleźć cząstkę tego, co zgromadziło się w moim archiwum, przez kilkanaście lat fascynacji tą dziedziną fotografii. Można tu będzie znaleźć zarówno zdjęcia które powstały kilka, kilkanaście lat temu, a także te najnowsze, które dopiero co powstały. Mam nadzieję, że oglądanie tych zdjęć pozwoli chociaż na chwilę oderwać się od zajęć codziennych i przenieść się do świata w którym staram się spędzać każdą wolną chwilę podglądając tajemnice przyrody.